שיווק שיש

מהותו של שיווק שיש הינה בהצעת מבחר גדול ככל הניתן של אבני שיש ללקוח, תוך שימת דגש קפדנית על אספקת מוצר איכותי ואמין. לרוב מגיע שיווק שיש כשהוא שלוב יד ביד עם יבוא שיש. בצורה זו, יבואן השיש הוא גם זה המציע את מרכולתו לשוק המקומי, ועל כן בחירתו בסוגי השיש אותם הוא מייבא הינה בהתאם לדרישות הרלוונטיות.
שיווק שיש מהימן ואיכותי הוא כזה המספק חומרי גלם אמידים, המגיעים עם אחריות בצידם, ובו בזמן שומרים על עדכניות וחדשנות.

שיווק שיש מיובא

כיום מתקיימים קשרי מסחר ענפים בין מדינות רבות ברחבי העולם.
בעבר נחשב שיווק שיש המיובא מאיטליה ליוקרתי ביותר, אך כיום נפוץ שיווק שיש המיובא מאירלנד, ספרד, ובשנים האחרונות נפוץ בעיקר שיווק שיש המיובא מסין.
השיש הוא חומר גלם יקר שמקורו באבנים הנכרות במחצבות שיש מיוחדות הפזורות ברחבי העולם. האבנים עוברות תהליך של דחיסה, מילוי סדקים, משיחה בדבקים מיוחדים וליטוש. בסופו, מגיעים לוחות השיש באמצעות היבואנים של רשתות שיווק שיש מקומיות.

שיווק שיש מקומי

גם בארצנו הקטנטונת ישנן כמה מחצבות מקומיות המציעות את מרכולתן לחו"ל או לארץ באמצעות גופי שיווק שיש מקומיים.
ניתן למצוא סוגי שיש שונים במצפה רמון, בגליל, בשומרון ובעבר הירדן. (אבן חלילה).

שיווק שיש מעובד

שיווק שיש מעובד נעשה בעיקר דרך מפעלי "אבן קיסר"; המייצרים משטחים העשויים מתערובת המכילה 94% קוורץ, פוליאסטר ופגמנטים צבעוניים שונים.
שיווק שיש מעובד הפך בשנים האחרונות לנפוץ במיוחד. יתרונו של השיש המעובד הוא בחוזק ועמידות בפני כתמים.

אליהו חסון בע"מ - שיווק שיש

שיווק שיש הוא תחום עיסוקו העיקרי של אליהו חסון זה למעלה מ25 שנים. אליהו הוא דור שלישי במשפחה העוסקת בתחום, ולכן אין פלא שמפעלי שיש וגופי שיווק שיש רבים נעזרים לא אחת בעצתו. ואכן, שיווק שיש הוא עסק למביני דבר: אצל אליהו תמצאו מגוון עצום של סוגי שיש בשלל הצבעים הטקסטורות והמידות.


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר שיש אליהו חסון שיווק שיש מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

שיש אליהו חסון רח' אימבר 10, קרית אריה, פתח תקוה 49130. טל': 03-9227055, 03-9220211, פקס: 03-9223639, נייד: 052-2241445
שיש | אודות | גלריית תמונות | סרטי וידיאו | ENGLISH | צרו קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
באתר תוכלו לקבל את כל המידע לגבי, בחירת שיש, סגנונות הגרניט, שייש, שיש טבעי, מפעלי שיש, שיש גרניט, שיש וגרניט, שיש למטבח, יבוא שיש, שיווק שיש, מרצפות שיש, אבן קיסר, אבן טבעית, מוצרי שיש, לוחות שיש, קוורץ, משטחי שיש, Israel marble, Marble in israel, ריצוף שיש, ריצוף יוקרה, ריצוף שיש במידות.
Copyright © 2001-2015 Net-style. All rights reserved.