ברוכים הבאים לאתר של חברת שיש אליהו חסון

מבחר השיש הגדול במדינה
חברתנו מתמחה ביבוא ושיווק שיש גרניט ואבן טבעית מכל מקום 
בעולם למפעלי השיש בישראל. 

כמו כן החברה מפיצה ומשווקת לוחות אבן קיסר. 
החברה הינה מהוותיקות בענף, ואליהו עצמו בן דור שלישי במשפחה 
העוסק בתחום.

שיש

מגוון משטחי שיש בשלל עיצובים טבעיים וברמת עיבוד גבוהה מאוד, עם אפשרות להזמנת משטחי שיש במידת ברק מט או מבריק.
אנו מציעים לכם את האפשרות להזמין בדיוק את המרקם המתאים לכם מתוך אין ספור דוגמאות של שיש הנכרה ישירות מן הטבע עם הדוגמא האישית והייחודית לו. לכל עבודות השיש, ולמשטחי השיש האטרקטיביים והאיכותיים ביותר בישראל.

גרניט

מגוון רחב מאוד של לוחות גרניט בשלל עיצובים, עובי בהתאמה אישית, ובחירת מרקם העיצוב הייחודי המתאים לכם בבחירה דקדקנית עד הפרט הקטן ביותר, ובליווי צוות אנשי המקצוע של אליהו חסון.
אנו מציעים לוחות גרניט איכותיים הנחצבים ישירות מן הטבע ועוברים תהליך מקצועי של עיבוד והברקה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אוניקס

אנו מציעים מגוון רחב של משטחי אוניקס בעיצובים מרהיבים המביאים את הטבע אליכם לבית או למשרד, בתצורתו הפראית והאותנטית, ובשלל עיצובים ומרקמים מיוחדים ויוצאי דופן.
אנו מציעים שלל עיצובים, מרקמים ושילובי גוונים, אותם תוכלו לבחון באולם התצוגה שלנו, ולקבל מצוות אנשי המקצוע שלנו את כל התמיכה והייעוץ המקצועיים הדרושים לכם לבחירת האפשרות המתאימה לכם ביותר.

אבן קיסר

בשיש אליהו חסון תוכלו לבצע הזמנה של אבן קיסר מתוך שלל עיצובי מדף הזמינים עבורכם במגוון רחב של מרקמים, שילובי גוונים, גדלים ורמות עובי של המשטח.
כמו כן, אנו נסייע לכם בכל תהליך של הזמנה בהתאמה אישית, ונסייע לכם להביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלכם בשילוב עם עקרונות עיצוב מקצועיים.

גרניט פורצלן

בשנת 2001, קבוצה של חוקרים איטלקים יצרו את משטח העבודה האולטימטיבי:
משטח גרניט פורצלן באיכות גבוהה במיוחד המתאימה למשטחים, חדרי רחצה וחיפויים.

שיש אליהו חסון בע"מ

רחוב אימבר 10, קרית אריה, פ"ת. טלפון 03-9227055

  • Facebook Social Icon
  • Instagram